Request Form İletişim Ara

Hakkımızda

Vindex Hakkımızda

Mutluluğun yeni adı; Vindex

Kamar Global Plastik A.Ş.

1997 yılında 100% yerli sermaye ile kurulan Kamar Gıda, ticaret hayatının 20. yılında gurup firması olarak Kamar Global AŞ. Kurarak, üretim ve ihracat başta olmak üzere, hedef pazarda lider olma mottosu ile Vindex markasını hayata geçirmiştir. Kimyasal olmayan temizlik yardımcılarında güçlü bir oyuncu olmayı hedefleyen Vindex, 7 farklı kategoride tüketicilerine 250 çeşit ürün sunmaktadır. Ev bakım ve temizlik ürünleri ile tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Vindex, güçlü ar-ge si ile geliştirdiği ürünleri, kaliteden ödün vermeden pazara sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında sürekli gelişen Vindex, ekonomiye kattığı değer ve tüketicilerden aldığı olumlu geri bildirimler ile de büyük gurur duymaktadır. Bu bilinç ile sürekli yenilikçi ürünler geliştirerek pazara ekstra bir dinamizm katmayı kendine hedef olarak koymuştur.

Vizyonumuz

Yüksek teknoloji ile geliştirdiği ürünleri tüketici ile buluşturup, Yurt içinde bulunduğu kategorilerde pazar lideri olmuş, global bir oyuncu olmak.

Misyonumuz

Ev temizlik kategorisinde, yüksek standartlarda ürün üreterek, tüketicilere temizliği sevdirip,onlar için pratik çözümler sunarak kalplerine dokunmak.

0+
Olumlu Geribildirim
0+
Yeni Ürün
0+
Ödül
0+
Mutlu Müşteri